Двері

На якому етапі зведення будинку в ньому можна жити

На якому етапі зведення будинку в ньому можна жити Переїзд в новий будинок — це дуже важливий момент у житті сім'ї. Коли будівництво будинку підходить до кінця осені, то виникає бажання заселити його ще до Різдва.

Але впевнені, що це найкращий час, щоб завершити будівництво будинку і заселити його?

Будівництво будинку — процес, розтягнутий у часі, рідко буває так, що інвестор переїжджає в будинок, який повністю готовий і нічого не передбачається робити. З такого роду ситуацією можуть зіткнутися тільки ті щасливці, які купили будинки під ключ і це при стандартній обробці. Більшість інвесторів, які ще довго після переїзду щось доробляє, покращує і додає. Момент переїзду не завжди очевидний.

Будівництво будинку, коли сказати собі вистачить?

Відповідь на питання, коли можна вважати будівництво будинку закінченим не простий. Як правило, інвестори дуже поспішають, щоб, нарешті, оселитися в новому будинку. Вони готові при цьому закрити очі на не завжди допрацьовані деталі і терпіти різні незручності. Є, однак, деякі етапи будівництва, які повинні бути ретельно виконані.

На якому етапі зведення будинку в ньому можна жити
Краще всього, щоб більша частина будинку була вже зведена. На другий план можна відкласти тільки обробку гаража і мансарди, які, мабуть, вже утеплені та покриті плівкою для пароізоляції, якщо цього вимагає технологія. Принаймні, один туалет і одна ванна кімната повинні бути оброблені і оснащені працюючим обладнанням. Крім води та каналізації повинні працювати інші комунікації — газова, якщо вона передбачена, система опалення, вентиляції.

Система охоронної сигналізації може почекати. В будівлі може не вистачати елементів, що забезпечують відчуття безпеки, таких як перила на сходах, терасах і балконах. Для комфортного використання вдома не потрібен гарно упорядкований сад. Навіть дорожнє покриття під'їзду, доріжок або тераси може бути неготовим. Роботи навколо будинку можна спокійно продовжувати після переїзду.

Вселення на ранній стадії зведення будинку може мати негативні наслідки. Варто мати на увазі, що, перш ніж будівля буде оброблено зсередини і зовні варто трохи почекати. Повинен закінчитися термін його усадки. Найнебезпечніший етап, як правило, займає близько 4 місяців. Це може бути час зимового простою. Поспіх з оздоблювальними роботами призведе до появи тріщин на штукатурці. Це відноситься і до кладочних елементів.

Аналогічний принцип стосується мокрих оздоблювальних робіт. При їх проведенні не можна виконувати занадто швидку збірку дерев'яних конструкцій, таких як підлоги, сходи, міжкімнатні двері. Коли це можна зробити? Краще всього після закінчення 2-3 місяців. Стільки зазвичай потрібно, щоб випаровувалася волога з штукатурки і наливних підлог. Іноді бувають швидше, якщо працює опалення та вентиляція будівлі. Остаточний вердикт можна винести після перевірки перегородок влагометром. Це пристрій покаже рівень вологості штукатурки або підлоги. Обробку варто проводити, коли будинок вже опалювальний і вентильований. Краще всього запланувати їх на весняний період.

Кращий час на переїзд

Можна вважати, що це літо або осінь. Багато людей вважають за краще використовувати для цього свою відпустку. Як правило, діти проводять час у літньому таборі чи з бабусею і дідусем і не заважають, не посилюють незручності, пов'язані з переїздом. Біля переїзду восени теж є свої козирі. Зазвичай майбутнє Різдво мотивує для прискорення опоряджувальних робіт. Адже хочемо завершити до Різдва, щоб мати можливість зустріти свято в новому будинку або ж запросити друзів.