Двері

Міжкімнатні двері вітчизняних виробників

Міжкімнатні двері вітчизняних виробників Міжкімнатні двері – це важливий елемент інтер'єру. Вони повинні відповідати загальному стилістичному напрямку приміщення і мати бездоганні експлуатаційні характеристики.

Відмінно зарекомендованы серед користувачів www.door77.ru, які поєднують в собі оригінальні дизайнерські рішення і відмінну якість. А відсутність посередників, митних витрат та торгової націнки під час придбання продукції вітчизняних виробників дозволяє значно заощадити.

Дуже важливо перед тим, як www.door77.ru правильно зняти розміри дверного отвору, це спростить процес монтажу. При виборі слід звертати увагу на загальні характеристики дверей, склад вихідного матеріалу, міцність фурнітури.

Вибираємо міжкімнатні двері

Варто віддавати перевагу виробам з екологічно чистих матеріалів (натуральний шпон, дерев'яний масив). Якісна двері покривається нешкідливим зносостійким шаром лаку, який захищає поверхню від механічних пошкоджень і зберігає її в ідеальному стані тривалий час. Гарне покриття – це один з найдорожчих матеріалів, задіяний при виготовленні дверей. Якісний лак не втратить своїх зовнішніх і захисних властивостей багато років.

Ідеально виконана двері має правильну геометрію: неприпустимі нахлести або зазори в місцях стикування багетів. Фарбування повинна бути рівною, однорідною, не допускається утворення плям або колірних переходів. Але як би не була пофарбована двері, на ній в обов'язковому порядку повинна проступати природна структура.

Сьогодні виробники пропонують широкий вибір міжкімнатних дверей для будь-якого інтер'єру. Можна легко вибрати моделі для класичних, авангардних і навіть футуристичних дизайнів приміщення.