Двері

Двері з масиву причини особливої популярності

Двері з масиву причини особливої популярності Виконані з масиву дерева двері вже протягом неймовірно тривалого періоду часу незмінно продовжують залишатися на самому піку популярності. І це, звичайно ж, цілком виправдано, адже вони відрізняються величезною кількістю дуже істотних переваг.


Найбільш значущі переваги

Говорячи про достоїнства таких дверей, насамперед, природно, слід обов'язково зазначити, що такі вироби повністю екологічні і абсолютно безпечні. Адже, як відомо, деревина абсолютно не виділяє речовин, що представляють яку-небудь небезпеку для здоров'я і життя людини.
Другим досить серйозним плюсом виготовлених з масиву дверей, є їх підвищена надійність і вельми солідна довговічність. Сьогодні в деяких житлових будинках можна дуже часто зустріти двері, виготовлені багато десятиліть тому. Їх зовнішній вигляд, звичайно ж, за весь цей час досить серйозно пошарпаної, проте в плані своєї функціональності вони залишаються на повністю належному рівні. На додаток до всього, двері такого типу, в разі необхідності, можна досить легко піддавати реставрації, і, таким чином, істотно продовжувати їхнє життя.

Двері з масиву причини особливої популярності
До не менш значущим переваг подібних дверей, також слід віднести і їх чудові ізоляційні показники. Практично всі сучасні моделі дверей, виготовлені з пластику або інших аналогічних матеріалів, у цьому плані досить істотно поступаються дверям, виконаних з дерева. Саме тому, такі дерев'яні вироби найчастіше застосовуються досить великих котеджах, де живе досить багато людей.

Варто відзначити, що деякі характеристики й особливості конкретних моделей дверей, цілком можуть досить серйозно відрізнятися в залежності від використовуваної при їх виготовленні деревини. Так, наприклад, в плані міцнісних показників, лідируючу позицію займають вироби, виконані з дуба, які, до того ж, ще і відрізняються підвищеною вологостійкістю. Самої ж невідповідною деревину для виготовлення дверей, вважається сосна, яка досить легко вбирає вологу, і, відповідно, може досить легко піддаватися згубному впливу небезпечних мікроорганізмів (всіляких бактерій, грибків і цвілі).

Серед загальних переваг застосування масиву деревини при виготовленні дверей, окремо слід виділити наступні моменти:
• Неймовірно привабливий вигляд.
• Досить ефективний вологообмін. Виконані з масиву двері володіють унікальною здатністю поглинати з повітря зайву вологу, а також, у разі необхідності, повертати її назад.
• Особливу зручність в обробці. Дана властивість деревини дозволяє створювати з нього вироби абсолютно різних форм будь-яких розмірів.