Двері

Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері

Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері Доводчик – це спеціально призначене пристосування, що забезпечує вхідних дверей самостійне закривання. Якщо розглядати його конструктивні особливості, то на прилавках будівельних магазинів можна зустріти двох видів: прихований і гідравлічний.

У даній статті ми розглянемо інформацію по встановленню доводчиків на вхідні двері, а також дамо кілька практичних порад.

До початку установки системи доводчика, необхідно запастися наступним набором найпростіших інструментів:

#10004; безпосередньо самою системою доводчика;

#10004; звичайною викруткою;

#10004; простим графітових олівцем.

Також настійно рекомендується приділити час докладного вивчення особливостей даного приладу, уважно ознайомитися з інструкцією, яку доклала фірма-виробник про яку можна почитати на www.bizserver.ru, а також з шаблоном з його встановлення, його теж обов'язково додають у загальний комплект до виробу. В іншому випадку, якщо знехтувати даними радою, можна зіпсувати або зламати не тільки новий доводчик, але і вхідні двері теж може добряче постраждати.

Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері
Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері

Після докладного вивчення інструкції та конструкції виробу необхідно вибрати місце для встановлення дверного доводчика. Це буде залежати від конструктивної особливості: можна буде встановити на вешней або внутрішній стороні дверей. На обраному місці робиться позначення, і надається доводчик. Якщо місцезнаходження власника приміщення повністю влаштовує, то можна приступати до установки безпосередньо вже самого доводчика. Для цього слід докласти його важіль строго по нанесеним розмірами отворів шаблону. По всій кріпильної пластини потрібно зробити контур з допомогою простого олівця. Потім по контурним лініям слід виконати кріплення важеля доводчика до дверної рами.

Наступним кроком виступає надійне закріплення другого важеля до самої конструкції доводчика і виконати з'єднання для двох важелів, за допомогою болтів і гайок, що йдуть в комплекті з приладом.

Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері
Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері

Після цього можна вважати, що встановлення доводчика вважається завершеною. Але слід перевірити, наскільки якісно виконана установча робота: необхідно самому відкрити двері і надати їй можливість самій закритися. У випадку, коли процес закриття стався плавно і безшумно - можна впевнено вважати, що доводчиком встановлений правильно!