Як правильно вибрати металеві двері Сучасні виробники на даний момент виробляють велику кількість найрізноманітніших моделей металевий дверей, вибір якої може бути досить складним, якщо не розбиратися в тонкощах.

domkrat.org можна через інтернет або в спеціалізованому магазині. Зараз двері – це досить складна технологічна конструкція з великим числом комплектуючих.

Як правильно вибрати металеві двері

Для того, щоб зрозуміти двері яка вам потрібна, слід відповісти на наступні питання:

• Яка мета встановлення або заміни дверей? Перша, і найголовніша функція сталевий двері – захист приміщення від злому. Від цього буде залежати конструкція дверей, товщина металу, наявність протизнімні деталей, кількість і якість замикаючих пристроїв і так далі. Звичайно, межі вибору повинні бути розумні, так як справжнього професіонала-зломщика мало що зупинить. Ви зможете тільки протягнути час злому, а щоб гарантувати стовідсоткову безпеку, необхідно встановлювати дві двері та сигналізаційну систему.

Мінімальні вимоги до дверей наступні:

#9745; двері повинні виготовлятися з металу, товщина якого не менше 2 мм;

#9745; наявність 2х замикаючих пристроїв (клас захисту 2-й). Це передбачається не тільки в захисних, але і практичних цілях, так як один з пристроїв може вийти з ладу;

#9745; замикальні пристрої повинні бути оснащені броньованими накладками, що убезпечить двері від вандальної злому.

Як правильно вибрати металеві двері
• Яким ще вимогам повинна відповідати сталеві двері? Хороші якості двері – звукоізоляція, теплоізоляція і, іноді, герметичність. Однак, останній пункт практично нереально втілити, так як сторонні запахи в будь-якому випадку проникнуть через щілину замикаючого пристрою. Тепло - і звукоізоляція дверей забезпечується завдяки використанню дерева або МДФ-панелей, як матеріалів для зовнішньої обробки, а також за рахунок заповнення порожнини двері мінеральними ватами високої щільності. Ті ж властивості можуть бути поліпшені завдяки використанню конструктивних особливостей профільної ступінчастої коробки з двома контурами примикання, що забезпечить подвійне ущільнення. Проте, добитися ідеального результату все одно не легко. В цьому випадку допоможе додаткова внутрішні двері.

• Який вигляд повинен бути у двері? Крім естетики, зовнішній вигляд також виконує практичні і функціональні властивості. Щоб точно з ними визначитися, необхідно знати, де буде встановлена двері і при яких кліматичних умовах буде використовуватися. Відвідайте салон дверей і візуально огляньте різні моделі, паралельно консультуючись з представником фірми.