Двері

Як правильно вибрати металеві двері

Як правильно вибрати металеві двері Сучасні виробники на даний момент виробляють велику кількість найрізноманітніших моделей металевий дверей, вибір якої може бути досить складним, якщо не розбиратися в тонкощах.

domkrat.org можна через інтернет або в спеціалізованому магазині. Зараз двері – це досить складна технологічна конструкція з великим числом комплектуючих.

Як правильно вибрати металеві двері

Для того, щоб зрозуміти двері яка вам потрібна, слід відповісти на наступні питання:

• Яка мета встановлення або заміни дверей? Перша, і найголовніша функція сталевий двері – захист приміщення від злому. Від цього буде залежати конструкція дверей, товщина металу, наявність протизнімні деталей, кількість і якість замикаючих пристроїв і так далі. Звичайно, межі вибору повинні бути розумні, так як справжнього професіонала-зломщика мало що зупинить. Ви зможете тільки протягнути час злому, а щоб гарантувати стовідсоткову безпеку, необхідно встановлювати дві двері та сигналізаційну систему.

Мінімальні вимоги до дверей наступні:

#9745; двері повинні виготовлятися з металу, товщина якого не менше 2 мм;

#9745; наявність 2х замикаючих пристроїв (клас захисту 2-й). Це передбачається не тільки в захисних, але і практичних цілях, так як один з пристроїв може вийти з ладу;

#9745; замикальні пристрої повинні бути оснащені броньованими накладками, що убезпечить двері від вандальної злому.

Як правильно вибрати металеві двері
• Яким ще вимогам повинна відповідати сталеві двері? Хороші якості двері – звукоізоляція, теплоізоляція і, іноді, герметичність. Однак, останній пункт практично нереально втілити, так як сторонні запахи в будь-якому випадку проникнуть через щілину замикаючого пристрою. Тепло - і звукоізоляція дверей забезпечується завдяки використанню дерева або МДФ-панелей, як матеріалів для зовнішньої обробки, а також за рахунок заповнення порожнини двері мінеральними ватами високої щільності. Ті ж властивості можуть бути поліпшені завдяки використанню конструктивних особливостей профільної ступінчастої коробки з двома контурами примикання, що забезпечить подвійне ущільнення. Проте, добитися ідеального результату все одно не легко. В цьому випадку допоможе додаткова внутрішні двері.

• Який вигляд повинен бути у двері? Крім естетики, зовнішній вигляд також виконує практичні і функціональні властивості. Щоб точно з ними визначитися, необхідно знати, де буде встановлена двері і при яких кліматичних умовах буде використовуватися. Відвідайте салон дверей і візуально огляньте різні моделі, паралельно консультуючись з представником фірми.