Двері

Який міжкімнатних дверей віддати перевагу

Який міжкімнатних дверей віддати перевагу Сьогодні на будринку можна відшукати двері міжкімнатного виду, різних моделей, одні виробляються в нашій країні зарубіжного, а інші за кордоном. Оскільки двері вважається однією з найважливіших складових інтер'єру, фахівці радять подумати про її зовнішньому вигляді не в останній момент.

Сучасне безліч фурнітури, будівельних матеріалів, конструкцій, допоможуть вписатися кожної двері в інтер'єр будь-якої стилістики.

Власники квартир, які тільки збираються або вже почали ремонт, нерідко постають перед вибором двері між кімнатами, а для цього, насамперед, потрібно провести огляд пропонованого ринками асортименту дверей міжкімнатного типу.

Щоб віддати перевагу одному з видів кімнатних дверей слід мати певні вимоги, які змогли б спростити його і вагомо скоротять коло вибору. Першочергово, покупці звертають увагу на «зовнішність» міжкімнатних дверей, і тільки потім їх цікавить якість і довговічність виробів. Фахівці радять розглядати відразу весь комплекс інформації, яка буде доступна.

У нашій країні існує певна класифікація дверей за типом відкривання. Перший тип - двері-купе, даний тип буває раздвигающегося або сдвигающегося виду, а також може складатися з 1-го або 2-х дверних полотен. Кріпляться дані двері за допомогою спеціальних напрямних. Вони непогано підійдуть для зонування приміщення.

Інший тип - розпашні двері, найбільш часто зустрічається тип дверей між кімнатами. Двері орного типу можуть відкриватися в обидві сторони, а також як вперед, так і назад. Вони зустрічаються з однією стулкою і двома. І останній тип - доладні двері. Дані двері дуже часто встановлюються з метою економії місця в приміщенні. Полотно дверей, яке складається з декількох полотен називають «гармошкою», а з 2-х стулок - «книжкою».

Міжкімнатні двері поділяють за класами, спираючись на використовувані будматеріали, як правило, це двері з покриттям «Еко-Шпон», двері з цільного деревного масиву, ламіновані двері і шпонірованного типу.