Двері

Вибираємо шафу-купе

Вибираємо шафу-купе Шафа – зручні меблі, в якій можна зберігати верхній одяг та різний дріб'язок. Класичний його варіант складається з трьох елементів: стільникових карнизів або поличок, штанг для вішалок і ящиків.

Розглядаючи внутрішній устрій шафи, найбільш популярними вважаються скриньки і полички, для виготовлення яких використовується ДСП. Стільникові карнизи також відіграють важливу роль – з їх допомогою повітря вільно циркулює по шафі, до того ж, ви зможете без особливих проблем знайти необхідну вам річ.

Вибираємо шафу-купе

Крім стандартних елементів шафи, можуть передбачатися також окремі осередки під взуття, краватки, штани, пилосос та інші побутові прилади невеликих розмірів. Вибираючи шафу-купе, необхідно відштовхуватися від того, в якій частині квартири його планується розмістити.

Шафа-купе для передпокою

По своїй функціональності, такий шафа призначена для того, щоб зберігати в собі повсякденне сезонний одяг або взуття. Верхня частина меблів зазвичай відводиться для зберігання різних речей, які використовуються не так часто. Для цього передбачаються спеціальні полиці. Там можна зберігати коробки з взуттям, одяг для інших сезонів, ковдри та інші речі. Якщо ви любите спорт, то в такому шафі обов'язково знайдеться місце, де ви зможете розмістити спортивний інвентар.

Найбільш оптимальний варіант шафи для передпокою – той, в якому передбачено кілька секцій, де в одній можна зберігати різну мелочевку, а в іншій – одяг, для чого шафа оснащена штангами з плічками. Розташування штанги залежить від того, якої довжини планується вішати речі. Окремо рекомендується облаштувати простір під взуття. dveriplus.odessa.ua є незамінним атрибутом в будь-якому будинку, завдяки яким кожній речі знайдеться своє місце.

Шафа-купе для вітальні

Розглядаючи функціональні властивості такої шафи, можна виділити, що він призначений для зберігання легкого одягу, білизни для постелі, некрупною техніки або різних документів. Одним словом, туди можна помістити різні елементи, необхідні у вітальні кімнаті.

Окремо варто сказати, що такий шафа купе повинен обов'язково володіти наступними секціями:
• дві секції відводяться під розміщення одягу (такої кількості цілком вистачає, якщо в сім'ї 2 особи);
• дві секції для полиць.

Можна також збільшити простір, але прямої необхідності в цьому немає.

Деякі моделі шаф-купе володіють відкритими секціями, куди з зручністю можна встановити музичний центр, телевізор або яке-небудь прикраса для вітальні. Такий прийом дозволяє візуально розділити шафа на дві частини. Відмінно, якщо зверху відкритого простору буде вмонтований світильник, що тільки додасть ефектності меблів.

Якщо розглядати конструкцію дверей, то тут все залежить виключно від смаку господаря. Але виробники намагаються дотримуватися симетричності, наприклад, якщо двері дві – вони будуть обидві скляними.

Найбільш стильне рішення, популярне останнім часом – комбінація дверей, де одна двері виконані зі скла, а інша з панелі. Такий прийом додасть шафі-купе ефектності. Колір меблів може бути будь-який, в залежності від ваших уподобань.