Двері

Елементи стилю Кантрі

Елементи стилю Кантрі Спочатку стиль Кантрі зародився в Англії. Після чого він почав набирати популярність в америці, а вже потім отримав поширення в Європі і тільки після цього прийшов у Росію.

Відмінність даного стилю від інших полягає в тому, що у кожної культури є свої особливості даного стилю.

На сьогоднішній момент заміські будинки в стилі Кантрі користуються великою популярністю. Але далеко не всі вітчизняні жителі вибирають російський варіант цього стилю. Хтось хоче бачити на своєму заміському ділянці будинок в англійському стилі, хтось в стилі американського ранчо. Не сильно важливо, що саме виберете, головне, щоб будинок вписувався в навколишній ландшафт і був природним і органічним.

Вітальні в стилі Кантрі також мають велику популярність, детальніше тут шопінг-клуб Westwing. Не дивлячись на різновиди стилю, тут повинні бути натуральні матеріали: камінь, дерево, очерет, солома і т. п. При цьому всі сучасні матеріали необхідно тримати подалі, інакше про стилі Кантрі мови бути не може.

В обробці вітальні потрібно використовувати не більше чотирьох основних відтінку. Не повинно бути ніяких дорогих матеріалів, тільки натуральні. Все повинно бути просто і зі смаком, без елементів розкоші.

Крім натурального матеріалу, слід пам'ятати про те, що навколо будинку необхідно висадити рослини (квіти, сад). Тераса та веранда – частина цього стилю.

Всередині такого будинку можуть переважати різні кольори. Наприклад, європейський стиль більш стриманий, а мексиканський навпаки буяє яскравими кольорами. Необхідно пам'ятати про кольором балансі: якщо інтер'єр будинку виконаний в насичених тонах, то стіни повинні бути менш помітними.

Також не забувайте про загальноприйнятих стандартах цього стилю: стіни оздоблені шпалерами (паперовими, вініловими) або штукатуркою. Підлога – дерев'яний, кам'яний, глиняний, або ж з матеріалу, що імітує натуральний. Стеля може бути обшитий деревом, побілено або пофарбованим у білий колір. Вікна з віконницями і двері – прості. Всі ці моменти стануть виразом Кантрі-стилю.

Меблі також повинна складатися з натуральних матеріалів (дерево і кування). Всі лінії прямі. Дерев'яні скрині, столи, стільці, корзини – все це повинно бути в будинку.

Найголовніше, щоб будинок і дизайн кімнат створював настрій простоти і життєрадісності, які притаманне сільського життя.