Двері

Підбираємо красиву і функціональну душову кабіну для будинку

Підбираємо красиву і функціональну душову кабіну для будинку Простора душова кабіна здатна стати відмінною альтернативою повнорозмірною ванні. Враховуючи невеликі габарити санвузлів, вироби ідеально підходять для економії площі та комфортного використання.

До складу класичної кабіни для душу входить профіль, піддон, дверцята і бічні стінки. Багато вибирають моделі, базуючись на розміри, але насправді критеріїв набагато більше.

Отже, вироби можуть мати різні розміри, форми і матеріали. Параметри варіюються від 70см х 70см до 100см х 100см. Бувають моделі і більше, але їх розглядати має сенс виключно власникам великих вбиралень. Вибираючи розмір, враховуйте габарити вашого санвузла. Для комфортного купання підійдуть моделі, що мають розміри від 80см х 80см. Для користувачів з обмеженими можливостями та людей з щільною комплекції має сенс розглянути вироби з параметрами 90см х 90см.

Висота кабіни відкритого типу може досягати 2 метрів. Крім розмірів, враховуйте і форму виробу. Приміром, кутова душова кабіна може мати напівкруглу або прямокутну форму. Перший варіант створений для малогабаритних санвузлів, другий – для повнорозмірних кімнат.

Підбираємо красиву і функціональну душову кабіну для будинку
Підбираємо красиву і функціональну душову кабіну для будинку

Наступним, на що необхідно звернути увагу, це матеріал, з якого виготовлений товар. Якісна душова кабіна має міцний піддон і ударостійкий фасад. Піддон для душу може бути сталевим, акриловим або кам'яним. Кожен з матеріалів по-своєму гарний, тому віддайте перевагу тому, який вже знаєте. На даний момент найпопулярнішими стали акрилові моделі, вони надійні і доступні.

Дверцята та стінки можуть бути пластиковими та скляними. Якщо ви плануєте користуватися спорудою не один рік, не розглядайте фасад з пластику. Зовсім інша справа – загартоване скло. Такий матеріал прослужить вам і вашим дітям не один десяток років. Подивіться, як виглядає душова кабіна зі скляним фасадом від виробника Ifo, натиснувши на посилання ifo.ru.

Підбираємо красиву і функціональну душову кабіну для будинку
Підбираємо красиву і функціональну душову кабіну для будинку

Особливої уваги заслуговують механізми відкриття дверцят і профіль. Вся фурнітура виготовляється зі сталі. Розсувний механізм найпопулярніший серед класичних кутових моделей. Дверцята рухаються на коліщатках в сторони, тому додаткового місця перед кабіною не потрібно. Орний механізм визнаний самим надійним. Для більшості таких виробів потрібне місце перед спорудою для можливості відкрити двері. Але багато виробників встановлюють механізм, завдяки якому стулки відкриваються у обидві сторони.