Двері

Зручна невелика ванна кімната

Зручна невелика ванна кімната Ванна – це те приміщення, яке відвідують всі члени сім'ї по кілька разів надень. Тут люди приводять себе в порядок після нічного сну, отримують заряд свіжості перед роботою, розслаблення і відпочинок після непростого робочого дня, приймаючи гарячий душ або ванну.

Тому має велике значення зручність і комфорт цієї кімнати. У багатьох панельних багатоповерхових будинках звичайні ванні приміщення не виділяються просторими розмірами. Але і в 3-6 кв. метрів можна організувати відповідну, ефективну і незвичайну ванну, обдумавши всі нюанси будівельно-ремонтних робіт і дизайнерських рішень.

Організація корисної площі

Самим важливим, ніж слід обладнати ванну кімнату – місцем для купання. Щоб заощадити площа, слід відмовитися безпосередньо від самої ванни і змонтувати душову кабіну. Якщо вибрати кабіну з прозорими дверцятами, то буде формуватися враження розширеного простору. Також візуально збільшити простір кімнати можна за рахунок правильно підібраного кольору оформлення ванної. Чим світліше тону, тим ширше приміщення здається.

Більш радикальний метод по розширенню простору кімнати полягає у відмові навіть від душової кабінки і установці душового піддону, стінками якого можуть бути скляні двері, перегородки або душова шторка.

Зручна невелика ванна кімната
Зручна невелика ванна кімната

Але якщо людина є шанувальником похлюпатися у ванній, то і для неї є можливість знайти місце. В цьому випадку краще буде встановити кутову або сидячу ванну. Також існують варіанти конструкцій, з'єднаних з умивальником, що економить багато місця і дає допоміжну поличку для різних гелів і шампунів.

Наступним важливим атрибутом цієї кімнати є унітаз. Його теж слід підбирати особливою конструкцією, якщо є бажання зекономити площу приміщення. У цьому випадку віддають перевагу підвісних унітазів, бачок яких встановлюється в стіну. Такі унітази можуть утримувати вагу до 400 кг

Раковини теж бувають різні, на будь-який колір і будь-яку форму. Є кутові варіанти з маленькими чашами.

Необхідним моментом буде опрацювання питання розвішування поличок і шафок, сушарок рушників і халатів.

Якісно обміркувавши всі ці рішення, можливо організувати не тільки ефективну ванну, але ще комфортну, теплу і привабливу.