Двері

Вибираємо міжкімнатні двері

Вибираємо міжкімнатні двері Багато компаній в сучасний вік пропонують увазі покупців вибрати міжкімнатні двері від відомих брендів. Для того щоб клієнтам було зручно загалом контактно – інформаційному центрі об'єднаний практично весь асортимент.

Детальніше: Вибираємо міжкімнатні двері

Етапи ремонту у ванній

Етапи ремонту у ванній Якщо ви затіяли капітальний ремонт вашої квартири, то вам ніяк не обійтися без ремонту ванної кімнати. У ванній кімнаті ремонт ми розпочинати не радимо до тих пір, поки ви не встановите двері.

Детальніше: Етапи ремонту у ванній

Сховище під стелею

Сховище під стелею

Частенько навіть в просторих квартирах немає такого місця, де можна було б непомітно розмістити валізи, сумки, коробки та інше. Пропонуємо деякі варіанти пристрою такого затишного куточка.

Детальніше: Сховище під стелею

Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері

Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері Доводчик – це спеціально призначене пристосування, що забезпечує вхідних дверей самостійне закривання. Якщо розглядати його конструктивні особливості, то на прилавках будівельних магазинів можна зустріти двох видів: прихований і гідравлічний.

Детальніше: Встановлюємо систему доводчика на вхідні двері

Вибір міжкімнатних дверей

Вибір міжкімнатних дверей Вибрати двері нескладно, якщо ви розбираєтеся. Виробники пропонують тисячі видів матеріалу і стільки ж моделей дверей, щоб у домі панували затишок і тепло.

Детальніше: Вибір міжкімнатних дверей

Дверні замки

Дверні замки Сучасний світ неможливо уявити без величезної кількості будівель, споруд і різних споруд. Але ще складніше уявити наше життя з відкритими дверима. Адже всі ми звикли до відчуття безпеки, яке забезпечує нам добре зачинені двері.

Детальніше: Дверні замки

Як вибрати пластикове вікно

Як вибрати пластикове вікно Тепло в будинку – одне з першорядних умов для життя. Для збереження тепла в будинку люди встановлюють теплі двері та пластикові вікна, до речі ціни на пластикові вікна ви можете знайти тут tepokna.ru.

Детальніше: Як вибрати пластикове вікно

Вибираємо шафу-купе

Вибираємо шафу-купе Шафа – зручні меблі, в якій можна зберігати верхній одяг та різний дріб'язок. Класичний його варіант складається з трьох елементів: стільникових карнизів або поличок, штанг для вішалок і ящиків.

Детальніше: Вибираємо шафу-купе

Дверні замки те, на чому не варто економити

Дверні замки те, на чому не варто економити Якщо ви зібралися встановлювати в своєму будинку або квартирі сталеву вхідні двері, то ви можете заощадити трохи коштів на оздоблювальних матеріалах, але ось на замках економити не варто.

Детальніше: Дверні замки те, на чому не варто економити

Міжкімнатні двері шпон і масив

Міжкімнатні двері шпон і масив Зараз, при облаштуванні сучасних квартир є чимало варіантів створити «відкриту» планування, але, тим не менш, багато мешканці все ж вважають за краще приховувати від очей деякі приміщення.

Детальніше: Міжкімнатні двері шпон і масив