Будівництво

Покриття сендвіч панелей

Покриття сендвіч панелей Сендвіч-панелі - сучасні конструкції, які користуються великою популярністю на ринку. З сендвіч-панелей можна споруджувати будівлі різноманітного призначення.

Сендвіч-панелі, виробляються на заводах і поставляються на будмайданчик в готовому вигляді. Таким чином, полегшується і транспортування, і будівництво, а також значна економія часу на проведення робіт.

Простота установки і експлуатації, ефективність і надійність матеріалу, висока швидкість зведення є чинниками, завдяки яким перевага сендвіч-панелей віддає все більше і більше компаній і розробників.

Перед тим, як вибрати панелі, необхідно зрозуміти, чим вони відрізняються один від одного. Сендвіч-панелі - тришарові з ізоляцією.

Виділяють три типу сендвіч - панелей

Покриття сендвіч панелей
Панелі з мінеральної ватою розглядаються як екологічно безпечні і не спалахують. Однак на практиці іноді виявляється по-іншому. Вміст елементів мінерального волокна може виділяти шкідливі речовини для здоров'я людини.

Головним мінусом мінеральної вати є її здатність поглинати воду у великих кількостях.

Другий тип сендвіч-панелі містить в якості ізоляційного шару полістирол. Такі конструкції не бояться вологи, але вони бояться вогню - піддавався впливу полум'я матеріал виробляє токсичний дим, що дуже небезпечно для здоров'я людини.

Третій варіант - поліуретанові сендвіч-панелі

Цей матеріал не вбирає вологу, не піддається атакам гризунів, він не утворює цвілі і грибка, не боїться перепадів температур і агресивних середовищах не підтримує горіння.

Друга складова сендвіч – панелей - зовнішній шари.

Один з найбільш популярних варіантів - цинкове покриття, тобто, застосування оцинкованої сталі, який приваблює, низькою вартістю.

Поліестер є одним з популярних покриттів. Матеріал підходить для різноманітних кліматичних зон і має відносно низькою вартістю. Стійкий до атмосферних впливів, має високу стабільність кольору.

Полімер складається з ПВХ-пластизолю і пластифікаторів самий стійкий до корозії і механічних пошкоджень. З іншого боку, матеріал з низьким опором УФ і температури, таким чином, це зазвичай не використовується при високих температурах і прямого сонячного світла.