Будівництво

Як вибрати будівельну фірму

Як вибрати будівельну фірму До будівництва заміського котеджу необхідно підходити з усією відповідальністю. Потрібно визначитися з бюджетом на будівництво, замовити розробку проекту в спеціалізованому бюро і, нарешті, підшукати надійного підрядника.

Оптимальним варіантом буде фірма, здатна виконати весь комплекс робіт – від проектування об'єкта до зведення та оздоблювальних робіт, включаючи технагляд.

Оскільки rodnoy-d.ru – одна з найбільш поширених послуг на будівельному ринку, знайти підрядника не становить праці. Але як визначити, що фірмі можна довірити настільки складну задачу? Про що слід пам'ятати, обираючи виконавця, на що необхідно орієнтуватися?

Основні критерії вибору підрядника

Насамперед, слід звернути увагу на вік організації – компанія з багаторічним стажем викликає більше довіри, ніж молода, нещодавно утворилася фірма. Оскільки будівництво будинків з клеєного бруса вимагає від виконавця професійних навичок, доручати цю задачу рекомендується досвідченим фахівцям.

Компетентність співробітників, хороша репутація фірми і позитивні відгуки про роботу майстрів мають велике значення. Рекомендується вивчити портфоліо компанії, ознайомитися з прикладами робіт, які кожна серйозна організація розміщує на своєму офіційному сайті. Бажано по можливості відвідати готові об'єкти, щоб оцінити рівень професіоналізму підрядника і скласти власну думку.

Компанія повинна мати дозвільної документації на розроблення проектів та проведення будівництва. Небажання менеджерів пред'явити відповідні свідоцтва потенційному замовнику може свідчити про їх відсутність. Необхідно дізнатися, чи надається гарантія на виконані роботи – компетентний підрядник завжди готовий нести відповідальність за помилки, допущені при будівництві, і безкоштовно усунути їх.

Ціна питання

Як вибрати будівельну фірму
Фінансові можливості є істотним чинником при виборі підрядника. Сучасні будівельні компанії пропонують різні за вартістю варіанти зведення будинків – від дуже дорогих особняків до демократичних котеджів. Вибирати слід фірму, найбільш відповідну своїм фінансовим можливостям. Занижені розцінки на послуги можуть вказувати на те, що виконавець використовує некондиційні пиломатеріали, не відповідають технічним нормативам. Крім того, у вартість робіт можуть бути включені приховані платежі, що не входять у загальний кошторис.

Прагнучи скоротити витрати на будівництво будинку, багато клієнтів вдаються до послуг приватних підрядників. Головною перевагою таких бригад є низька вартість послуг. Однак приватники не несуть відповідальності за виконану роботу і не дають жодних гарантій. В результаті домовласник може зазнати збитків, розмір яких буде істотно перевищувати «зекономлені» кошти. Щоб уникнути необґрунтованих матеріальних витрат, рекомендується звертатися в надійну будівельну фірму.