Будівництво

Види фундаментів для будь-якого будівництва

Види фундаментів для будь-якого будівництва Жодне будівництво не обходиться без створення такого елемента, як фундамент. При цьому зовсім не важливо, стоїте ви будинок, котедж, хату або просто ставите паркан.

Цементна подушка і підстава вам буде потрібно при будь-яких умовах.
На сьогоднішній день на будівельних майданчиках можна помітити три основних види фундаменту, а саме:
1.Стовпчасті;
2.Стрічкові;
3.Суцільні.

Вибір типу фундаменту зазвичай залежить від того, які роботи ми будемо проводити. Від цього буде залежати і те, які матеріали знадобляться. Наприклад, для перекриттів, стін і парканів на stecco.ru (їх заснування) найчастіше воліють використовувати стрічковий тип фундаменту. Але про все буде говорити по порядку.

Фундаменти стовпчастого типу. Зазвичай використовують при створенні будинків з дерева, зведення сендвіч панелей, рукотворних зрубів і СІП-панелей. Так як подібні будівлі не впливають на грунт сильного тиску, то й фундамент не потрібно дуже міцний. Звичайно, гірше не буде, якщо ви зробите стрічковий або суцільний фундамент, але це буде невиправданою тратою грошей і коштів. Технологія створення стовпчастого фундаменту досить проста і не хитромудра. Все починається з викопування ям-шурфів потрібного перерізу і глибини.

Такі ями копаються на певній відстані один від одного, розрахунок якого буде залежати від матеріалу, з якого були створені стовпи і особливостей конструкції самих стін. Стовпи розташовуються під тими кутами, під якими розташовуються стіни будинку. Дуже важливо на даному рівні розрахувати все точно, що б навантаження будинку на фундамент була розподілена рівномірно по всій площі. Якщо ваш будинок не великий і дуже легкий, то фундамент можна зробити взагалі із підручних матеріалів, таких як великі валуни і бетонні блоки. Іноді для цього використовуються ще й пеньки.