Будівництво

Клеєний брус-ідеальний матеріал для будівництва будинку

Клеєний брус-ідеальний матеріал для будівництва будинку Ті, хто збираються побудувати будинок, губляться в різноманітті вибору будівельних матеріалів. Найчастіше для покрівлі вибирають металочерепицю або профнастил, а для фундаменту, бетонні блоки або цемент.

Основна проблема полягає у виборі матеріалу для стін.

Одним з найбільш модних зараз є дерево. Проте існує досить багато segezha-group.com які брати дешевший, які відрізняються за своєю якістю. Попитом користується такий матеріал як клеєний брус.

Виготовляється він з добре висушеної деревини, яка в наслідок розпилюється, стружеться і склеюють між собою. Такий брус є збірним, тому кожен може самостійно вибрати довжину прольотів.

Переваги

Будинок з клеєного бруса має низку істотних переваг перед своїми аналогами. До них відносять:

1. Незначна вага. Легкість – одне з головних переваг конструкції. Вона дозволяє виключити необхідність спорудження масивного фундаменту, а також дозволяє будувати будинки на практично будь-якому грунті.

2. Доступна ціна. В наш час матеріальна сторона грає одну з основних ролей. Економія тут проявляється не в дешевизні матеріалу, а у відсутності необхідності для фундаменту і різних підпор.

3. Практично повна відсутність усадки. Це є важливим переваг конструкції, так як виключає необхідність у додатковій обшивці.

4. Відсутність деформацій. Клеєний брус не схильний до деформацій, стійкий до гниття і розтріскування.

5. Пожежна безпека. Завдяки особливій обробці і наявності просочення, такий матеріал є стійким до вогню.

6. Строк служби. Конструкція відрізняється довговічністю і при належному догляді її вік може перевищити 100 років.

7. Швидкість зведення. Завдяки простоті монтажу швидкість будівництва досить висока. Бригада професіоналів побудує будинок за лічені дні.

8. Екологічність. Цей показник є одним з основних. Він дозволяє стінам «дихати», забезпечувати хороший мікроклімат, позитивно позначається на людському організмі.

Декор

Будинки з клеєного бруса можна оформити за власним бажанням. Однак найчастіше додатковий декор не потрібен, так як стіни самі по собі виглядають ефектно.

З метою продовжити термін служби конструкції можна додатково зашліфувати стіни приміщення і покрити їх лаком. У такому випадку вони будуть виглядати оригінально і незвично.