Будівництво

Готові котеджі під Києвом в містечку 'Вишневе Містечко' чекають своїх господарів

Готові котеджі під Києвом в містечку 'Вишневе Містечко' чекають своїх господарів Комфортабельне житло в стороні від шумного велелюдного міста - це мрія багатьох. І як чудово, що такий райський куточок купити можна не десь в далекій глушині, а під Києвом, всього в 9 км від столиці, між озерами Баклажне і Золоче.

Містечко "Вишневе Містечко" - це цілий комплекс упорядкованих котеджів, будівництво яких повністю завершено. До послуг покупця продумана інфраструктура, якісні дороги і все краси місцевості. Для того, щоб не зруйнувати ідилію цього краю, підрядником був створений і узгоджений єдиний архітектурний ансамбль для всього селища, що, тим не менш, дало можливість визначити і втілити в життя родзинку кожного котеджу.

Всього на вибір покупця запропоновано три можливі варіації будівель:

  • котеджі класу "Комфорт" - для тих, хто цінує, насамперед, самітність і спокій;

  • котеджі "Бізнес" класу з підвищеним рівнем комфортності, в комплекті до яких додається чудова упорядкована територія з власним пляжем і басейном;

  • розкішні триповерхові особняки класу "Еліт", які мають не тільки чудові пляж і басейн, але і простору прилеглу територію, на якій при бажанні можна вільно спорудити навіть ціле футбольне поле.
  • Розкішне оздоблення, якісні матеріали і максимальна адаптованість під потреби зайнятої людини відрізняє сучасні котеджі від шаблонних однотипних споруд минулих років. В процесі їх зведення було застосовано англійська принцип містобудування, що дозволяє забудовнику організовувати продаж не тільки готових котеджів, але і повного пакета послуг в комплекті з ними. Купуючи заміський маєток, покупець отримує розкішне житло, повністю готовий для вселення, чудову прилеглу територію, професійні охоронні послуги і багато інших благ, які охоплюють все, аж до власного причалу і регулярних СПА-процедур.

    Сьогодні купити котеджі в Київській області - це не тільки дуже вигідне капіталовкладення, але і чудова можливість долучитися до кола обраних самою долею. Тут життя не біжить шаленим темпом, а розмірено тече, дозволяючи насолоджуватися кожною хвилиною існування. Перебуваючи всього в декількох хвилинах їзди від Києва, ви знайдете свій будинок, яким будуть захоплюватися родичі і колеги, в якому ви відчуєте себе по-справжньому спокійно і комфортно.