Будівництво

Де побудувати гараж

Де побудувати гараж Зведення гаража є одним з головних заходів після будівництва будинку. При цьому існує цілий ряд варіантів його розташування: цокольна частина будинку, перший поверх, прибудова або окремо стоїть об'єкт і т.

п.

По суті всі ці варіанти можна звести до двох способів розташування:

1. Біля будинку. Самостійно стоїть об'єкт, повністю автономний від основної будівлі. Як правило, його оформлюють в одному стилі з основною спорудою, використовуючи ідентичні будівельні матеріали і колірну гамму. Даний спосіб розташування гаража найбільш актуальне для великих присадибних ділянок, площею від 10-ти соток. В залежності від матеріалу для дому, такі гаражі можуть бути побудовані з деревини, цегли, бетону або металу (збірний або каркасний тип гаражів). Головна перевага такого гаража в будинок не будуть потрапляти шуми і запахи, що значно збільшить його пожежну безпеку. Так само, не прив'язуючись до будинку, такий гараж можна будувати або демонтувати в будь-який зручний період часу, без прив'язки до основного будівництва, вибравши для цього будь-яке зручне для цього місце на присадибній ділянці. Однак при цьому слід врахувати порівняно високу вартість подібних гаражів, адже для їх повноцінного функціонування доведеться обладнати окрему систему опалення, прокласти комунікації і обробити фасад.

2. В домі. При даному типі розташування облаштовується один загальний фундамент і для дому, і для гаража. Як правило, такий варіант застосовується на невеликих присадибних ділянках – менше 10-ти соток. При цьому рівень гаража може орієнтуватися на цоколь будинку, або на його перший поверх. Другий варіант більш зручний, адже при такому типі облаштування не потрібно влаштовувати

Де побудувати гараж
додаткову дренажну систему, щоб відводити грунтові й осадові води. Виїжджати з гаража набагато зручніше, особливо в зимовий час. Що стосується переваг поєднаного з будинком гаража в цілому, то в такому разі переміщення в гараж і з нього набагато скорочується, також на багато простіше обладнати всі необхідні комунікації – світло, опалення. При цьому відбувається значна економія площі ділянки і матеріалів для будівництва. Однак, вибираючи такий спосіб, слід врахувати велику ймовірність проникнення запахів і шуму з гаража в житло, тому доведеться приймати певні заходи, щоб цього уникнути: облаштування додаткового тамбура або суміжних приміщень між гаражем і будинком.