Будівництво

Металопрокат в будівництві

Металопрокат в будівництві Вироби з металу називаються металопрокатом і виготовляються на спеціальних верстатах з використанням обробки гарячої і холодної води. Металопрокат поділяють на чорний і кольоровий, і широко застосовують у сучасному будівництві та зведенні різних конструкцій.

Можна також використовувати www.instrumentk.com.ua, який добре себе зарекомендував на ринку.

Застосування металопрокату в будівництві

Металопрокат є матеріалом, без якого практично не обходиться жоден процес зведення будівель. Тому попит на нього дуже великий і деколи перевершує споживання таких матеріалів, як щебінь і бетон. Найчастіше в будівництві металопрокат використовується в якості металовиробів.

Види металопрокату

Металопрокат в будівництві
Сортовий металопрокат являє собою всі види арматури, помольні кулі, металеві круги, квадрати, смуги, шестигранники, рейки і багато іншого. Фасонним матеріалом вважається швелер куточок. Арматурою називається виріб з металу, що використовується для армування залізобетонних конструкцій. Листовий металопрокат має певний ГОСТ, який вказується в документах на будівництво об'єкта. До листового матеріалу відносять холоднокатаний, гарячекатаний, оцинкований профільований настили і будь металопрокат у вигляді листів.

Металеві балки – це ще один вид металопрокату, що використовується в різних будівельних роботах. Балки можуть бути металевими або двотавровими, виготовленими з низьколегованої або вуглецевої сталі, гарячекатані. Балки необхідні при будівництві перекриттів у будинках, котеджах. Їх товщина підбирається з урахуванням складності конструкції і необхідним технічним параметрам.

Дуже популярні в будівництві балки з паралельно розташованими гранями. Призначення і характеристику балок можна визначити по абревіатурі на упаковці: - колонні балки, Ш – широкополочні, Б – балки нормального вигляду, З – балки, призначені для армування шахт, М – для будівництва підвісних шляхів. Двотаврові балки застосовують для будівництва перекриттів. Катанка – це будівельний металопрокат, виготовлений з вуглецевої сталі і застосовується для виробництва арматури, всіх видів дроту і пружин.