Будівництво

Переваги будинків з SIP-панелей

Переваги будинків з SIP-панелей Кожна людина мріє про добротному затишному будиночку, який прослужить багато років і при цьому не буде вимагати великих фінансових вкладень для проведення капітального ремонту.

Як тільки у вас з'явилася думка про те, що непогано було б обзавестися власним будинком, тут же постає питання стосовно того, який будівельний матеріал краще всього вибрати для будівництва, щоб він був не тільки якісним, але і економним. На даний момент доступно чимало сучасних технологій домобудівництва, серед розмаїття яких нескладно заплутатися. Однією з них є будинок, побудований із СІП-панелей. Його називають простим і надійним, але наскільки це правда – дізнаємось зі статті. Якщо вас зацікавив цей вид будівництва, то заходьте на наступний сайт - doma-86.ru.

Переваги будинків з SIP-панелей

Корисний винахід

Цю технологію називають «канадської» і вона передбачає швидку будівництво будинку з сендвіч-панелей. Тут же постає питання, що являє собою цей матеріал. Складається він з двох ОСБ-плит, між якими розташований утеплювач у вигляді пінопласту. Між собою ці три елемента якісно скріплюються, утворюючи собою єдину міцну конструкцію, яка здатна витримати чималі навантаження. До основної переваги відносять легкість монтажних робіт за допомогою блоків такого виду. Для того, щоб побудувати будинок за цією технологією, буде потрібно набагато менше часу, ніж з використанням інших способів, що дозволяє заощадити кошти на будівельних роботах. Завдяки таким якостям майже весь світ відразу ж оцінив дану технологію зведення будинків.

Використання легкої технології дає відмінні результати

Варто відзначити, що при зведенні будинку з сип-панелей уникається один, але істотний недолік – непрофесіоналізм будівельників. Секрет полягає в тому, що збираються і з'єднуються окремі панелі безпосередньо в заводських умовах, з використанням високотехнологічного обладнання. Як підсумок, на місце будівництва доставляється готовий якісний каркас майбутнього будинку. Таким чином, найняті працівники просто не вкрадуть нічого зайвого і не схалтурят.

До того ж, будівництвом такого «простого» будинку можна зайнятися і своїми руками. Щоб спорудити власну «фортецю» знадобиться ножівка, шуруповерт та досвід роботи з цими інструментами. Завдяки такому рішенню ви не тільки заощадите на наймання будівельників, але і гарантовано отримаєте якісну споруду. При цьому, панелі стикуються досить просто, так що розібратися в цьому питанні не складно.

Переваги процесу будівництва

Зараз ця технологія дуже затребувана, що обумовлюється використанням сучасного матеріалу, який відрізняється наступними перевагами:
• складне устаткування на будівельному майданчику не використовується;
• низькі витрати на працю. Для будівництва будинку з сип-панелей достатньо однієї бригади, а якщо і ви візьмете участь у будівництві, то зможете заощадити чималі кошти;
• панелі мають невелику вагу. Щоб транспортувати і занурити панелі немає необхідності наймати велику вантажну техніку, крани або підйомні механізми;
• «мокрі технології» не застосовуються. В процесі будівництва не застосовуються розчини, які здатні змінити свою структуру від погоди. У зв'язку з цим, будівельні роботи можуть проводитися у будь-який час року;
• економія часу. У разі, якщо ви володієте проектом або ж замовили будівництво «під ключ», то вже через кілька тижнів будинок буде зведений і ви зможете їм насолодитися.