Будівництво

Сфера застосування пінобетону та різновиди піноблоків

Сфера застосування пінобетону та різновиди піноблоків Технологія створення штучного каменю, що володіє властивостями подібними деревним, була створена ще на початку двадцятого століття (1924 рік) у Швеції архітектором А.

Ерікссоном. Саме він запатентував вперше цей процес і створив виробництво, яке виробляло пінобетон в кількості п'ятдесяти мільйонів кубічних метрів за рік.

На російській території такий матеріал став проводитися тільки в 60 роки. В основному тоді він застосовувався як утеплювач для покрівлі, і набагато рідше в якості будівельного матеріалу для будинків. У 90-х роках популярність ніздрюватого бетону зросла. Виготовлені будови з такого виду кам'яних блоків відрізняються особливим високим рівнем комфорту.

Сучасні www.villastroy.ru являють собою спеціальний пористий бетон, утворений в результаті надання твердій формі сумішей з цементу, води, піни і піску. Особливе місце в процесі створення даної продукції займає саме піна. Завдяки піні в бетонній суміші утворюється правильне розподіл повітря. Головним достоїнством пінобетону є те, що цей матеріал володіє всіма перевагами як каменю, так і дерева. Легкість, міцність, добре піддається обробці, не вимагає необхідності поєднувати його з якимись іншими видами матеріалів - все це характеризує пінобетон з хорошої сторони. Крім цього, при використанні піноблоків для будівництва будівель виявляються і додаткові позитивні якості, наприклад:

-стіни, зведені з цього матеріалу, не пітніють.
- у зимову пору в будинку бережеться тепло, а влітку зберігається прохолода.
-у спорудженні забезпечується чудова звукоізоляція величиною до 60 децибел.
-завдяки пінобетону, господарі можуть економити досить велику суму грошей на опаленні та енергії.