Будівництво

Лазні з бруса

Лазні з бруса Після планування фундаменту і вибору бруса необхідно переходити до наступного етапу, а саме до монтажу стіни. Але перед будівництвом потрібно вибрати пиломатеріал правильних розмірів.

При будівництві лазні щоб уникнути зайвих витрат необхідно вибрати брус має переріз 150х150 мм Така товщина дозволяє користуватися лазнею цілий рік.
Щоб щільно з'єднати бруски між собою, необхідно добре обстругати. Це також робиться для додання естетичного вигляду.

Якщо ж планується декоративне оздоблення зовні, то обстругують матеріал тільки з одного боку. Всі роботи починаються з установки обв'язувального вінця на фундамент. Для цього використовують www.postroil.com деревини.

Між обв'язувальним вінцем і фундаментом лазні з декількох шарів руберойду влаштовують гідроізоляцію. З'єднують перший вінець в полдерева, потім влаштовують потайний шип для запобігання зсуву.

Лазні з бруса
Для скріплення використовують скоби із сталі. Їх забивають зазвичай з зовнішньої сторони. По закінченню роботи їх акуратно прибирають. Після цього стелять утеплювач на окладний вінець. Як утеплювач можна використовувати льноджутовое волокно. Його продають в рулонах. Після укладання цього матеріалу не потрібно додаткове утеплення. Після усадки утеплювача стіни утворюють моноліт.

В кутових з'єднаннях щоб уникнути продування використовують різні варіанти замкових з'єднань. Першим способом є з'єднання встик. Тут бруски з'єднують торцями один до одного. Наступний шов зверху перекривається наступним. Для надійного з'єднання, торці повинні бути рівними і відпиляними під точним кутом. Але навіть таке щільне з'єднання не захищає баню від тепловтрат.

Також існує ще один надійний метод з'єднання, званий теплий куток. В торцевій частині бруска роблять спеціальний паз, потім на іншому бруску виготовляють на торці вертикальний шип.

В принципі тип з'єднання замку не настільки важливо, тому що головним є закладка з'єднання утеплювача. Цей матеріал покращує теплоізоляцію лазні, підвищуючи при цьому щільність з'єднання. Для зрощування брусів в процесі будівництва не рекомендується використовувати метод «встик».

Після зведення стіни, кладуть стельові балки. Потім монтується покрівля. При цьому не варто затягувати зі зведенням покрівлі, тому що атмосферні опади потрапляють у щілини і з часом починається процес гниття.