Будівництво

Порівнюємо будинки з оциліндрованої колоди і бруса

Порівнюємо будинки з оциліндрованої колоди і бруса Дерево – природний матеріал, який створила сама природа. Ще не створили такого матеріалу, який би імітував властивості дерева, так і стосовно мікроклімату, ні один кондиціонер не створить таку атмосферу.

До того ж, дерево має свої природні візерунки, завдяки яким будівля виходить унікальною. Використавши в будівництві дерев'яні конструкції можна досягти єдиного інтер'єру.

Коли на вулиці жарко, то в дерев'яному будинку буде панувати приємна прохолода, і навпаки, коли за вікном холод, то вдома тепло. У зв'язку з цим є підстави вважати, ніби дерево впливає на здоров'я людей. Дереву притаманні теплоізоляційні, влагорегулирующие і фільтруючі властивості. Якщо відштовхуватися від санітарно-гігієнічних норм, то стіни з колоди можна вважати найбільш комфортними.

Будівництво www.stroindustri.ru можна довірити будівельної компанії, яка буде працювати по своєму або вашому проекту.

Використання оциліндрованої колоди в будівництві будинків

Вдома, в будівництві яких використовується оциліндрована колода, вважаються більш надійними і теплими, якщо їх порівнювати з аналогами із дерева. Міцність досягається шляхом зняття під час обробки нестійкої частини деревини – заболоні, в такому випадку основні навантаження дістаються ядру. Завдяки більш щільної підгонки колод один до одного, досягається підвищена жорсткість і поліпшуються теплоізоляційні властивості споруди.

Виготовляється оциліндрована колода наступним чином: береться стовбур колоди і пропускається через фрезовую систему, перетворюючись в ідеальний циліндр. Далі колоди торцуются в розмір, на них виготовляються пази і вінцеві чаші, а також піддаються обробці антисептиками і антипіренами. Таким чином виходить готовий зруб, який можна транспортувати на місце будівництва.

Більш щільне з'єднання колод досягається за рахунок їх ідеальною округлої форми, що є великою перевагою. До того ж, такі колоди немає необхідності обробляти, так як вони ідеально обробляються на виробництві.

Будинки з оциліндрованої колоди і їх переваги:

• менші витрати на будівництво та експрес-збірка будівлі, що досягається шляхом точного виготовлення колод і їх маркування;
• внутрішні і зовнішні стіни немає необхідності обробляти;
колоди герметично з'єднані між собою;
• зовнішня привабливість;
• можливість самостійної збірки.

Будинок з бруса

Порівнюємо будинки з оциліндрованої колоди і бруса
Щоб побудувати будинок з бруса, необхідно володіти певними навичками і професіоналізмом. У будівництві використовуються колоди середнього та великого діаметру. Відштовхуючись від кліматичних умов, в яких буде побудований будинок, брус вибирають конкретної ширини. Щоб запобігти появі щілин, в брусі створюється спеціальний зазор, що дозволяє підганяти матеріал один до одного більш щільно.

Будинки з бруса і їх переваги:

• більш прості в обробці і будівництві;
• дерев'яні деталі прості у виготовленні;
• стіни готового будинку виходять більш рівними;
• невелика вартість порівняно з іншими аналогічними матеріалами;
• висока міцність.