Будівництво

Що таке тепла цегла

Що таке тепла цегла Тепла цегла, який ще називають теплою керамікою, з'явився в широкому використанні не так давно, будучи більш вдосконаленою різновидом звичайного цегли.

Перша відмінність, що кидається в очі – новий матеріал має великі розміри: іноді його розміри перевищують у 14,5 разів нормальний формат. Однак не слід побоюватися, що вага одного елемента буде значним: справа в тому, що тепла цегла по своїй щільності поступається звичайному приблизно в 3 рази.

Головне конструктивною особливістю теплого цегли є наявність усередині нього безлічі вертикальних порожнин, заповнених повітрям – завдяки цьому матеріал набуває посилені теплоізоляційні показники. По суті, головним джерелом тепловтрат в подібній кладці є з'єднувальні шви і внутрішні перегородки. Виходячи з цього при облаштуванні стін намагаються максимально збільшити довжину перегородок і зменшити довжину швів – теплоізоляційний ефект в даному випадку ще більше зростає.

Завдяки великим розмірам і меншій масі спорудження стін за допомогою теплого цегли відбувається в рази швидше, ніж при використанні звичайного матеріалу. При цьому заощаджується не тільки час, але і розчин, адже швів в подібній кладці набагато менше. Для збільшення простоти і надійності монтажу блоки оснащені пазогребенной системою вертикального з'єднання, що позитивно позначається і на точності укладання.

Матеріал теплого цегли досить добре пропускає пар, що благотворно впливає на стан внутрішнього мікроклімату збудованих приміщень, адже надлишки вологи будуть самостійно виходити назовні. Дуже зручно наявність різних розмірів теплого цегли, що дає можливість домагатися будь-якої необхідної товщини стін в межах 21-51 див.

Як кажуть фахівці, що якщо стіни з теплої цегли будуть мати товщину в 51 см, то це повністю буде відповідати всім

Що таке тепла цегла
нормам по теплоізоляції, без застосування якихось додаткових матеріалів. Останньою модифікацією в цьому відношенні є німецька розробка в сфері керамблоков, має підвищені характеристики теплоізоляції і точності виробництва: при укладанні такого матеріалу навіть розчин не потрібно, застосовується лише клей. Як підсумок, стіни стають тонше, без всяких наслідків у плані опірності холоду – це призводить до значного зниження навантаження на фундамент і економії будівельних матеріалів.

За підрахунками будівельників, застосування теплої цегли знижує загальні витрати на будівництво в середньому на 7%, без шкоди для основних експлуатаційних характеристик цегляної кладки.