Будівництво

Земельну ділянку. Особливості планування

Земельну ділянку. Особливості планування Будівництво приватного будинку завжди передбачає наявність земельної ділянки, який стає плацдармом для проведення робіт. Придбання у власність землі досить вигідне капіталовкладення, право використовувати на свій розсуд ділянку встановленої площі – це можливість не тільки отримати нове житло, але і спланувати і реалізувати будь-який ландшафтний проект.

Завжди ще до початку будівельних робіт нульового циклу потрібно чітко уявляти, яким чином буде використовуватися прилегла територія, щоб розробляти або набувати проект будинку, не передбачає яких-небудь обмежень для такого використання.

Як правило, домовласники прагнуть оточити себе природними компонентами у вигляді всіляких рослин. Якщо планується вирощування на ділянці сільськогосподарських культур, пристрій квітника, то необхідно спланувати систему підведення води для періодичного поливу в літній період. Використання шланга армованого ПВХ для цих цілей дозволить отримати довговічну і безвідмовну систему, мінімально піддається руйнуванню, внаслідок чого якість води, що надходить завжди буде відповідати початкового джерела. Гнучкий шланг може прокладатися навіть під землею.

Для раціоналізації подальшого використання, краще заздалегідь уточнити за даними геологічної розвідки, який тип ґрунту залягає на території конкретної ділянки. Можливо, знадобитися його подальша оптимізація, шляхом привнесення додаткового обсягу родючого грунту. Важливими відомостями також є природна вологість і структура, щоб оптимально спланувати виділення ділянок під певні види рослин, режим подальшого догляду за ними. При розміщенні будинку необхідно спланувати його розташування таким чином, щоб вільний простір залишався максимально освітленим природним світлом.