Будівництво

Інженерні геодезичні вишукування

Інженерні геодезичні вишукування Інженерно-геодезичні вишукування, або дослідження – це вивчення природних умов гіпотетичного ділянки будівництва в комплексі, з метою отримати потрібні вихідні дані, які забезпечують прийняття економічно вигідних і технічно правильних рішень у період проектування і подальшого будівництва.

Для того щоб замовити geokad.net можна звернутися до фахівців на сайт geokad.net. Ці дослідження гарантують придбання топографо-геодезичних матеріалів, відомостей про рельєф ділянки, наявних будівлях і спорудах – надземних, наземних і підземних, і про інших складових планування. Отримані в результаті інженерно-геодезичних досліджень дані і матеріали отримали назву геоподосновы серед проектувальників і будівельників.

Інженерні геодезичні вишукування
Геоподосновой називається комплекс топографічних планів різних масштабів на ділянці будівництва, службовці основою для підготовки проектної документації, яка включає в себе генеральні плани, плани проектування і реконструкції, робочі креслення і технічні проекти.

З інженерно-геодезичних вишукувань виконується звіт, в який входять графічні програми та пояснювальну записку. Додатки містять таблиці за оцінкою безпомилковості ходів планово-висотного обгрунтування і його схему з розрахунком нев'язок, відомість координування плану використовують організаціями та план топографічної зйомки в потрібному масштабі. А в пояснювальній записці міститься інформація про місце проведення робіт, методики і способи виконання топозйомки та про проведення технічного контролю.