Будівництво

Профнастил та його незаперечні переваги

Профнастил та його незаперечні переваги Профнастилом називається покрівельний або стіновий будівельний матеріал, що використовується для дахів і стін. Зараз цей поширений матеріал застосовується досить успішно і для створення огорож на приватних територіях, а також для будівництва різних об'єктів промислового призначення, наприклад, складських приміщень, цехів, ангарів.

Використовуються різні види профільованих листів для зведення стін і створення покрівлі для дачних будиночків, невеликих садових будинків.

albatroskiev.com.ua являє собою сталевий лист, що має хвилеподібну поверхню. Листи профнастилу, що поставляються в продаж, можуть мати різне покриття, різну товщину і висоту хвиль.

Види профнастилу

Виробники випускають кілька видів профільованих листів: класичні, з полімерами, з ПВХ.

Профільовані листи з ПВХ покриттям володіють прекрасною стійкістю до різноманітних несприятливих зовнішніх факторів. Правда, листи з полівінілхлоридним покриттям не рекомендується застосовувати в жарких регіонах, так як поверхня цього будівельного матеріалу нагрівається дуже швидко і приходить миттєво в непридатність.

Профнастил та його незаперечні переваги
Профнастил та його незаперечні переваги

Профільовані листи класичні мають оцинковану поверхню, а термін експлуатації такого матеріалу становить приблизно двадцять років. Профнастил з оцинкуванням вважається найбільш дешевим і досить міцним матеріалом, тому його з задоволенням в чималих кількостях закуповують для зведення парканів на дачних ділянках.

Існують такі профлисти з полімерним покриттям, яке підвищує значною мірою показники даного будівельного матеріалу по довговічності і міцності. У середньому термін служби профільованих листів становить приблизно тридцять років.

Профнастил та його незаперечні переваги

У профільованих листів є чимало переваг, яких основними вважаються: легкість в монтажі і транспортуванні, фінансова доступність, естетичність.

Профнастил та його незаперечні переваги
Профнастил та його незаперечні переваги

До цих незаперечних переваг можна додати міцність цього будівельного матеріалу, легкість у догляді, демонтаж при необхідності.

Крім усього іншого, профнастил володіє стійкістю до різних несприятливих атмосферних впливів, високою герметичністю, чудовими антикорозійними властивостями.

Хотілося б відзначити, що профнастил абсолютно непроникний, тому з нього дуже вигідно зводити паркани, так як за допомогою профільованих листів приховати від цікавих сусідів і перехожих можна те, що не зможе приховати сітка або рабиця.