Будівництво

Проектуємо заміський будинок

Проектуємо заміський будинок Якщо ви всерйоз запланували будівництво заміського будинку, то напевно давно про неї мріяли і вже знаєте, якою повинна бути його планування аж до найдрібніших деталей.

Однак, як показує практика, реальність часом вносить суттєві корективи в «проекти» майбутніх новоселів. Для складання якісного і повноцінного проекту майбутнього будинку, за яким буде вестись будівництво, потрібно звернутися до фахівця.

Сьогодні розробкою проектів заміських будинків займаються в будівельних компаніях і архітектурних бюро. Проблем з пошуком проектувальника зазвичай не виникає. У багатьох будівельних компаніях зазвичай вже є готові проекти. Вивчивши їх і вибравши найбільш підходящий, ви позбавите себе від необхідності ламати голову над тими чи іншими нюансами планування. Якщо ви хочете, щоб, приміром, шафи або інша меблі знаходилися в спеціально заглиблених для них нішах в стіні, ви можете попросити трохи скорегувати проект і додати вашу задумку. Переноси деяких віконних і дверних прорізів також можна узгодити. Для більш серйозних нововведень, як правило, доводиться складати окремий проект.

Проектуємо заміський будинок
Проектуємо заміський будинок

Якщо у вас вже є бажаний план будинку, обов'язково замалюйте його або зробіть в спеціальній комп'ютерній програмі. Дивлячись на ваш план, проектувальнику з компанії 3proektnaya.ru буде простіше зрозуміти, чого саме ви хочете. Не чекайте, що планування майбутнього будинку буде повністю співпадати з вашими кресленнями. Проектувальник, орієнтуючись на свої знання і досвід, напевно запропонує вам певні корективи. Можливо, що проведення димоходу вимагатиме зменшення якійсь із кімнат другого поверху або зміни її форми. Будьте готові до таких змін. Звичайно, фахівець архітектурного бюро допоможе вам скласти правильний план будинку, але дещо все-таки доведеться робити самим. Так, наприклад, ніхто за вас не вирішить, яким повинен бути розмір будинку й окремих його кімнат. Якщо у вас поки немає дітей або тільки одна дитина, пам'ятайте, що в недалекому майбутньому може стати більше, потрібні додаткові приміщення і простору. В цьому випадку краще заздалегідь зробити одну або дві додаткові кімнати і збільшити розмір ігрової зони. Якщо ж ваші діти вже підлітки, що пройде всього кілька років, і вони можуть покинути отчий дім. У такій ситуації розмір будинку «з запасом» не актуальне.

Проектуємо заміський будинок
Проектуємо заміський будинок

Важливість етапу проектування не можна недооцінювати, від прийнятих сьогодні рішень буде залежати комфорт вашого проживання протягом багатьох років.