Будівництво

Етапи будівництва магазину

Етапи будівництва магазину На сьогоднішній день будівництво нового магазину дуже тісно пов'язано з бажаннями і потребами споживачів.

Тому краще всього перш, ніж зайнятися самою реалізацією свого проекту, краще всього проконсультуватися з професіоналами, вислухати і прийняти їх критику, щоб у підсумку повноцінно розробити відмінну бізнес-концепцію вашого нового магазину.

 

Етапи будівництва

1. Для початку потрібно вибрати місце, де буде розташовуватися ваш магазин. Таким чином слід укласти договір, провести всі необхідні інженерні та геодезичні роботи та виконати топографічну зйомку.

2. Розробка технічного завдання безпосередньо на саме проектування. На його основі повинні готуватися всі необхідні документи. Замовнику може бути запропонований початковий проект магазину, в який слід вносити свої доповнення. Вже готовий проект повинен повністю відповідати Постановою Уряду РФ № 87 «ПРО склад розділів проектної документації та вимоги до їх змісту».

3. Зведення магазину. Краще всього укласти договір з перевіреною будівельною фірмою, на чиї плечі ляже вся робота в цьому етапі. Обов'язково слід затвердити графік роботи, всі операції, їх організацію дізнатися вартість будівництва магазину можна дізнатися.

4. Оздоблення приміщень і фасаду. Саме на цьому етапі здійснюються теплоізоляційні роботи, внутрішні комунікаційні мережі, встановлюються вимикачі, електричні щитки і розетки. Можна ознайомитися з основним матеріалом на Комфорт Хаус.

5. Зовнішня обробка. На цьому етапі забезпечується швидка доставка та монтаж обладнання, встановлюються освітлювальні прилади, кондиціонери, датчики і відеоспостереження.

6. На шостому етапі здійснюється доставка і збірка всієї меблів та необхідного обладнання. Саме на ньому потрібно налагодити ще раз всі самі основні системи, провести інструктаж робочого персоналу, оформити гарантійні талони та всю документацію на встановлені вам системи.