Будівництво

Поради з придбання невеликої квартири

Поради з придбання невеликої квартири Звичайно, мрія кожної сім'ї обзавестися власної квартири. Ось накопичені гроші, зібрані, взяті в борг, як же не помилитися у виборі. Для початку визначте необхідні вам зручності.

Тобто бажаний поверх, кількість кімнат, площа квартири.

Так, придбати www.antarsib.ru - це надана можливість малоповерхового будівництва, будинків, продаж квартир, індивідуального житла. Знайдіть варіант, який буде найбільш прийнятний вашим вимогам та вартість яких була б дорівнює вашим фінансовим можливостям. Знайшовши підходяще місце вашого майбутнього проживання, дізнайтеся про близькість школи, садка, лікарні, гаражів, автостоянок, магазинів. Тобто всього того, що полегшить ваше проживання.

Поради з придбання невеликої квартири
Далі дії можуть розрізнятися в залежності від того, яке житло ви купуєте нове, тільки побудоване або ж у приватника. Якщо маєте справу з забудовниками, то попросіть їх, надати установчі документи. Приватник також повинен надати певний пакет документів.

Познайомитесь зі своїми майбутніми сусідами. Розпитайте їх про історії квартири. Так як дешева ціна, часто вказує на погану репутацію, або проблеми з документами , дахом, сантехнікою та іншими побутовими неприємностями.

Також не обрадує і сусідство з п'яницями, наркоманами та іншими гучними товариствами. Також дізнайтеся про події в район, не планується тут нове будівництво, будівель, аеропорту, нового шосе, ліній для поїздів та інших. Адже саме з цих наближаються факторів господарі часто бажають позбутися від квартири, а потім її ціна впаде в рази.