Будівництво

Пісок основний матеріал в будівництві

Пісок основний матеріал в будівництві Пісок – це такий матеріал, без якого не обходиться жодне будівництво, будь то зведення висотного будинку або дачного будиночка. Пісок може бути різним, і сфера його застосування залежить виключно від властивостей.

Так і пластмаса може отримати друге життя. Обладнання www.is-mac.ru для переробки пластмас дозволяє отримувати сировину для виробництва труб, профілів, листів, плівок.

Самим недорогим, але в теж час грубим матеріалом є кар'єрний пісок. У ньому зустрічаються всі природні домішки, тому, крім чистого матеріалу, тут трапляється глина і камінь. У чорновому варіанті такий матеріал теж використовують, але найчастіше його піддають промислової очищення.

Кар'єрний пісок промивають під великим напором води і всі великі домішки видаляються. Для більш ретельної обробки застосовується метод просіювання. Такий матеріал застосовують в будівництві фундаментів, доріг і в приготуванні бетонних сумішей.

Пісок основний матеріал в будівництві
Морський або річковий пісок. Річковий пісок добувають з русел річок, а морської – з дна морів і заток. При цьому, в природі такий пісок піддається природному очищенню і має мало домішок. Морський пісок – один із самих чистих і якісних матеріалів для будівництва. Пісок в море має округлу форму, тому він може застосовуватись і в декоративних роботах. Ландшафтні дизайнери дуже цінують цей природний матеріал.

Так як наші річки в питанні чистоти далекі від ідеалу, то пісок, добутий в них, піддається очищенню від сміття та хімічних забруднювачів.
Пісок в будь-якому своєму вигляді – це економічний матеріал. Однак ціни на нього можуть варіювати в залежності від місця видобутку.

Найдорожчим буде морський пісок, він же буде і самим якісним. Кар'єрний пісок, застосовуваний в чорнових роботах і витрачається у великих кількостях. Відповідно, він має певну цінність у будівельників, не залежно від зовнішнього вигляду. Завдяки цьому природному матеріалу щодня будуються нові будівлі і прокладаються дороги.