Будівництво

Терморегулююча арматура Icma (Італія)

Терморегулююча арматура Icma (Італія) Встановивши на опалювальних приладах термостатичні головки і клапани Icma, кімнатну температуру регулюють автоматично в діапазоні від 0 до +28?.

Для полегшення регулювання і фіксації головки на заданому рівні передбачені індикатори у вигляді крапель зі шкалою від 0 до 5 і покажчиком позиції захисту від заморожування (6 градусів Цельсія).

Регулювальне і фіксує кільця дозволяють виконувати ці дії без спеціальних інструментів.

Важливо, щоб монтаж термостатів був зручним і простим. З цією метою Icma випускає як прямі, так і кутові клапани з можливістю легкого приєднання до трубопроводів з різних матеріалів (сталевих, мідних або полімерних). З'єднувач підключення до радіатора оснащений ущільнювальним конусом, що значно спрощує установку. До речі, для любителів вишуканого дизайну в асортименті представлені вироби з полірованої латуні.

Щоб знизити вплив локальних джерел тепла, що спотворюють роботу термостата, використовують термоголовкою з виносним датчиком. Довгі капілярні трубки (2, 5, 8 м) дозволяють розташувати його там, де помилки визначення температури зведені до мінімуму.

У регулюючого пристрою є функція блокування встановленого значення. Голівка може працювати в трьох режимах: повний діапазон регулювання, включаючи повне перекриття клапана (положення «0»); обмежений діапазон регулювання, встановлений користувачем; фіксоване положення.
Рівень комфорту відповідає заявленим характеристикам, однак не можна назвати Icma найдешевшим термостатом на ринку.

За матеріалами журналу "Споживач. Все для будівництва і ремонту"