Будівництво

Електронний таймер Duwi 05334

Електронний таймер Duwi 05334 У вогкий осінній день ви приїжджаєте на дачу, і вона зустрічає вас не вогкістю, а теплом і затишком. Постаралася «домоправительниця»? Немає. Все набагато простіше і дешевше.

За кліматом в заміському будинку простежив електронний таймер Duwi — невеликий прилад, що включається між побутовим электропотребителем і розеткою, його живить. Він не «розумний» і не керує опаленням в залежності від температури в приміщенні — він всього лише програмований. Цілком раціональний варіант. Навіщо йому мізки, якщо вони є у вас, і ви в змозі поставити йому розклад дій не гірше комп'ютера.

Об'єм пам'яті Duwi більш ніж достатній — він запам'ятовує і виконує 20 програм, під якими розуміється команда включення навантаження з подальшим відключенням.

Можна все здатності таймера сконцентрувати в межах однієї доби або «розкидати» по різним. Більш того, Duwi готовий всі ваші вказівки для одного дня тижня продублювати і в інші (якщо вибрати блок Пон.-Вос.). Передбачено у ньому і окреме планування для буднів, з понеділка по п'ятницю, зі своєю програмою для уїк-енду (наприклад, www.postroil.com, піднімає вас на ноги ні світ ні зоря для трудових звершень, у вихідні дасть поблажку до дев'яти годин). Є в ньому і інша розбивка — на 6-денний робочий тиждень.

C урахуванням многоразовости два десятки програм забезпечують до 140 включень в тиждень. Коли у всій країні відбувається перехід з літнього часу на зимовий або навпаки, в таймері цей зсув виконується зовсім легко — одним натисканням на кнопку.

Є в Duwi і функція зворотного відліку — через заданий з точністю до секунди інтервал (від 1 до 24 год) він включає або вимикає живлення навантаження.
Згадайте згадану спочатку покинуту дачу, залишену на розтерзання мародерам. Шкода її. І в цьому випадку про неї подбає Duwi. Він, звичайно, її не захистить, але зробить хитріше — «відрадить» злодіїв вторгатися в будинок, час від часу, у випадкові моменти, включаючи лампи, телевізор або радіоприймач і створюючи таким чином видимість жилого помешкання.

Кілька слів про технічні параметри. Як і більшість www.postroil.com, Duwi розрахований на струм 16 А (3500 Вт). Його конструкція, із заземлюючим контактом і захисними шторками, відповідає всім вимогам безпеки.

Годинник і пам'ять живляться від батарейок-таблеток — тому збої в подачі електроенергії ніяк не впливають на виконання заданої програми. Ну і останній параметр — ціна.

Ця модель таймера Duwi варто 520 руб.

landhaus.spb.ru - ця будівельна компанія пропонує проектування заміських каркасних будинків, а також котеджів в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. Також є можливість замовити будівництво заміських каркасних будинків.