Будівництво

Будівництво будинків з газобетону

Будівництво будинків з газобетону nw-csn.ru набирає обертів. Це пояснюється перевагами матеріалу. Газобетон є якісним матеріалом, який найбільш екологічний порівняно з багатьма іншими. Краще в цьому відношенні може бути тільки деревина.

При його виготовленні використовується вапно, цемент, пудра з алюмінію і деякі інші речовини. Застосовується технологія автоклавного твердіння в умовах високих температур.

Переваги

 • В будівлях, які зводяться з газобетону, добре зберігається висока температура через пористої структури газобетону. Завдяки такій перевазі підвищується енергоефективність побудованого будинку. • Користуватися матеріалом у процесі зведення житла не складно. Він швидко приймає відповідну форму, легко пиляється, в нього легко вбивати металеві елементи, наприклад, скоби, що важливо у процесі зведення споруди з вентильованими фасадами. • Будинки відрізняються безпекою. Вони не так сильно піддаються пожежам, як деревина. Споруди не завдають шкоди здоров'ю дітей та дорослих, довговічні. • Будівництво будинків з газобетону не вимагає великих матеріальних витрат. Цей матеріал відрізняється невисокою вартістю, тому зведення з нього споруд більш вигідно, ніж покупка, наприклад, цегли.
 • Технології будівництва

  Будівництво будинків з газобетону передбачає різні технології. Головне – використовувати якісні матеріали. Потрібно купувати газобетонні блоки, при виготовленні яких дотримувалися всі технологічні норми. У цьому випадку вони зберігають форму, похибка може скласти лише один міліметр.

  Найчастіше стіни будинків з цього матеріалу обробляють цеглою, формують фасад. Робити це не обов'язково, якщо використовується якісний матеріал. Для зовнішнього облицювання можна застосовувати штукатурення, фарбування.

  Цікаво, що в процесі будівництва можна використовувати кладку зі спеціальним клеєм. Тобто не обов'язково застосовувати звичайний розчин із цементу. Чим ближче розташовані блоки, тим менше шви, значить, житло буде ще тепліше.

  З допомогою газобетонних блоків можна зводити перекриття. При цьому можуть використовуватися швелери, а між ними кладуть блоки відповідного розміру. Ця технологія досить поширена сьогодні. Як видно, газобетон – прекрасний матеріал, що надають широкі можливості у процесі будівництва.