Будівництво

Застосування шлакоблоків в будівництві

Застосування шлакоблоків в будівництві Шлакоблоком називають особливий будівельний блок, інакше званий стінних каменем. Виготовляються вони в результаті вібропресування бетонного розчину в спеціальній формі.

Для виготовлення шлакоблоків можливе використання основи з черепашнику, керамзиту, або піщано-цементна основа.

Коли йде будівництво приватного будинку або виробничого приміщення, можуть знадобитися автокрани.

До складу бетону для виробництва стінових каменів може входити практично будь-будівельне сміття: щебневий відсів, цегляні відходи, тирса і т. д. Важливими перевагами такого будматеріалу слід назвати їх ціну і дуже хорошу теплову ізоляцію.

Застосування шлакоблоків в будівництві
Без недоліків, правда, теж не обійшлося. Головні мінуси – це мала міцність і морозостійкість. В силу цього шлакоблоки, які використовуються в будівництві, мають малий термін служби і досить швидко зношуються. Але, не дивлячись на це, вони отримали широке поширення при зведенні будівель з малим навантаженням і складністю: скласти стіну з стінового каменю може практично будь - для виконання цієї роботи навіть ні до чого бути каменярем-професіоналом.

За своїми характеристиками шлакоблоки мають чимало схожого на піноблоки. Обидва ці матеріалу досить прості у виробництві і мають досить невисоку ціну. Їх можна однаковою мірою використовувати при будівництві малоповерхових будинків, а так само котеджів, зважаючи на те, що міцність у них практично однакова.

Звичайно, розміри шлакоблоку складають 39х190х188мм, що заміщує, приблизно 4-5 цеглин. Після виготовлення, стіновий камінь твердне протягом доби. Готові вироби виконуються і порожнистими і безпустотными. Розмір же пустот в блоках може досягати сорока відсотків загального обсягу.