Будівництво

Піноблоки ідеальне рішення для будівництва

Піноблоки ідеальне рішення для будівництва Піноблок – будівельний матеріал, який виробляється з суміші, до складу якої входить цемент, пісок, вода і синтетичний або органічний піноутворювач. Синтетичний має більш низьку вартість, але готова продукція поступається по деяким характеристикам органічного, який створюється на основі натуральної сировини.

Наприклад, має більш товсті межпоровые перегородки.

Деякі виробники при виготовленні піноблоків застосовують новітні технології, додаючи фібру, глину, золу, і інші природні матеріали. Він має прекрасні тепло - і звукоізоляційні властивості, низькі коефіцієнти усадки і водопоглинання, стійкість до вогню і до поперемінної заморожуванню і відтаванню.

Пінобетон був винайдений на початку ХХ століття. Це штучний пористий камінь, легше води. Він відповідає всім вимогам, які в наш час пред'являються до будматеріалів, крім того його властивості теплоізоляції перевершують цегла в два-три рази.

Стіна дихає і в приміщенні створюється просто ідеальний мікроклімат. В останні роки gsu66.ru зросла в кілька разів. Причиною такої популярності послужили численні дослідження медиків, які підтверджують, що цей будівельний матеріал, як і деревина, позитивно впливає на хворих, що страждають легеневими і серцево-судинними захворюваннями, а також регулярної ломота в суглобах.

Піноблоки виготовляються шляхом нарізки моноліту з ніздрюватого бетону на блоки потрібного розміру або заливають форми. Даний вид будматеріалу по своїй щільності ділиться на теплоізоляційний конструкційно-теплоізоляційний та конструкційний. Висока теплоізоляція досягається тим, що повітря займає більше 70% обсягу. Блоки піддаються ретельній обробці, після якої можуть використовуватися в будівництві малоповерхових житлових будинків, а також у внутрішній обробці приміщень, оскільки цей будматеріал набагато краще гіпсокартону.

Будівництво з піноблоків – це найкраще рішення не тільки для дачі, заміського будинку, але і різних господарських будівель для утримання худоби, птиці або складських приміщень. Російські споживачі ще не звикли до нового будівельного матеріали, оскільки тут не була розвинена технологія виробництва пористого бетону, яке почалося з настанням XXI століття.

Але навіть за ці 10-12 років ясно, що якості, якими він володіє, роблять його одним з кращих будматеріалів. Якщо зайти на сайт gsu66.ru можна дізнатися всі технічні характеристики піноблоків.