Будівництво

Обладнання для приватного водойми

Обладнання для приватного водойми В галузі будівництва, а також невід'ємних елементів, комплексів і агрегатів і устаткування для приватних водойм і плавальних басейнів, здійснили прорив сучасні технології.

Такі досягнення дають можливість безпечно і приємно використовувати басейн або приватний водойма.

Сьогодні fontan-aerator.ru оснащує кожен сучасний комплекс. Як правило, тут є:

Встановлення дезінфекції води,
Гідромасажні системи у басейнах,
Система очищення,
Фільтрувальне устаткування,
Сходи для басейнів,
Система контролю якості води,
Підводне освітлення.

Обладнання для приватного водойми
Приватний водойма може представляти собою відкритий басейн великого розміру. Вода в ньому з допомогою обладнання стає чистою субстанцією. Вона прозора, і зовнішній вигляд водойми поліпшується.

Для того, щоб вода була очищена від мікроорганізмів або інших живих істот, станції дезінфекції проводять роботу. Може бути застосовано, при пропусканні води через трубу, ультрафіолетове опромінення. Також проводиться обробка води хлором. При цьому на інші фізико-хімічні показники води дана технологія не впливає. Розрізняються УФД по потужності, продуктивності, типу УФ датчика, габаритами, масою камер, вартості.

В басейнах і приватних штучних водоймах для підтримки гігієнічного режиму використовується фільтрувальне обладнання. Вода повинна бути очищена від плаваючих та зважених частинок. Вода, завдяки використанню системи фільтрів стає кришталево прозорою. Обладнання складається з фильтроблоков, фільтрів, насосів, селекторних вентилів для фильтроблоков.