Будівництво

Ремонт квартир Харьков

чорнові роботи 
зміна планування

монтаж складних конструкцій з гіпсокартону

вирівнювання стін штукатурною сумішшю

вирівнювання стін шпаклювальною сумішшю

пристрій теплозвукоізляціі підлоги, стін і стель

вирівнювання стель штукатурною сумішшю

вирівнювання стель шпаклювальною сумішшю

пристрій додаткового рівня стелі

Детальніше: Ремонт квартир Харьков

Етапи будівництва магазину

Етапи будівництва магазину На сьогоднішній день будівництво нового магазину дуже тісно пов'язано з бажаннями і потребами споживачів.

Тому краще всього перш, ніж зайнятися самою реалізацією свого проекту, краще всього проконсультуватися з професіоналами, вислухати і прийняти їх критику, щоб у підсумку повноцінно розробити відмінну бізнес-концепцію вашого нового магазину.

Детальніше: Етапи будівництва магазину

Пісок основний матеріал в будівництві

Пісок основний матеріал в будівництві Пісок – це такий матеріал, без якого не обходиться жодне будівництво, будь то зведення висотного будинку або дачного будиночка. Пісок може бути різним, і сфера його застосування залежить виключно від властивостей.

Детальніше: Пісок основний матеріал в будівництві

Порівнюємо будинки з оциліндрованої колоди і бруса

Порівнюємо будинки з оциліндрованої колоди і бруса Дерево – природний матеріал, який створила сама природа. Ще не створили такого матеріалу, який би імітував властивості дерева, так і стосовно мікроклімату, ні один кондиціонер не створить таку атмосферу.

Детальніше: Порівнюємо будинки з оциліндрованої колоди і бруса

Що таке тепла цегла

Що таке тепла цегла Тепла цегла, який ще називають теплою керамікою, з'явився в широкому використанні не так давно, будучи більш вдосконаленою різновидом звичайного цегли.

Детальніше: Що таке тепла цегла

Профнастил та його незаперечні переваги

Профнастил та його незаперечні переваги Профнастилом називається покрівельний або стіновий будівельний матеріал, що використовується для дахів і стін. Зараз цей поширений матеріал застосовується досить успішно і для створення огорож на приватних територіях, а також для будівництва різних об'єктів промислового призначення, наприклад, складських приміщень, цехів, ангарів.

Детальніше: Профнастил та його незаперечні переваги

Будинок з нуля

Будинок з нуля Багато охочих побудувати будинок своєї мрії, задають один і той же питання - з чого почати?

Хтось шукає будівельну бригаду, хтось починає самостійно закуповувати матеріали.

Детальніше: Будинок з нуля

Лазерний рівень опис, характеристики

Лазерний рівень опис, характеристики Без точних вимірювальних приладів звести надійна будова практично неможливо. З цієї причини ще древні будівельники застосовували спеціальні пристосування, що дозволяють регулювати вертикальне і горизонтальне напрямок укладання будівельних матеріалів.

Детальніше: Лазерний рівень опис, характеристики

Що таке металлобоработка

Що таке металлобоработка Металообробкою називаються дії, головною метою яких є створення різних виробів, починаючи з окремих елементів і закінчуючи складальними вузлами, зібраними їх цих елементів.

Детальніше: Що таке металлобоработка

Піноблоки ідеальне рішення для будівництва

Піноблоки ідеальне рішення для будівництва Піноблок – будівельний матеріал, який виробляється з суміші, до складу якої входить цемент, пісок, вода і синтетичний або органічний піноутворювач. Синтетичний має більш низьку вартість, але готова продукція поступається по деяким характеристикам органічного, який створюється на основі натуральної сировини.

Детальніше: Піноблоки ідеальне рішення для будівництва